14 Ağustos 2013 Çarşamba

EVEEEEEEEEEEEEEEET

hani gündüz kuşağı kadın program sunucuları uzuun reklamlardan sonra tv ye bakıp ilk söyleyecek birşey bulamazlar da hemen bi eeeeeeeeevet i yapıştırıverirler ya..he benimki de ondan işte...Eveeeeeettt !
aylar sonra nihayet yazacak mecal buldum kendimde..
dört ayda insan büyür mü büyür.. dört ayda insan çok değişir mi değişir.. dört ayda insan büyük kararlar alır mı alır.. dört ayda insan bambaşka başlangıçlar yapar mı yapar..
işte bu değişikliklerle, kafamdaki kararların gelecek tahminlerini boğuştururken çok uzaklaşamadım yine burdayım tepemde sıcak su torbasıyla..
yaşadığım büyük bi kayıp,içimdeki kocaman boşluk belki de boynumdaki şiddetlenerek artan gerginliğin sebebidir.. Yine de tutunucaz yine de bi ışık bulucaz hayatı eğlenceli hale getirmek için..
Eskiden zamanın çabuk geçtiğini söyleyince insanlar, anlamadan bakardım şimdi çok daha iyi anlıyorum yaş aldıkça tüm parçalar oturuyor yaşamda.. Her bir puzzle parçası çok şeyler alarak geliyor büyük resime ..
Tamam tamam yeter bu kadar derin sorgu dön özüne viverline bu postu böyle harcayamazsın..
Ruh halimin karışık hallerini, o parçaların oturmasını hep resmediyorum ben, kendi çapımda tabi :)  devamı viverline tumblr'da bi bakın derim :)                                                                                                                                                                                                                                                                   

ruh halimin durumunu gördükten sonra korkmayın korkmayın :)) ilk kez güneş gören  ineklerin videosundaki gibi eğlenceli hallerim, çizimlerim yakındır a dostlar.. inek demişken kendileri ile pek haşır neşir olduğumdandır betimlemelere giriverdiler :)
Son iki ayda sanırım yirmibeş yıllık yaşantımda görmediğim kadar hayvanı bir arada görme şansına eriştim.. Ben diyim angus siz deyin midilli öteki kirpi beriki fare desin kurbağa kedi köpek yılan fasülyeden :)


not : ilk kez güneş gören inek nasıl mı olur izleyin de görün!!

2 yorum:

  1. resimler şahane...caniko annenden sana baya bir şey bulaşmış =) ayrıca o ışığı hiç bırakma bütün karanlıklarını aydınlatsın =)

    YanıtlaSil
  2. teşekkür ederim canım bnm :) kendi çapımda eğleniyorum işte ..

    YanıtlaSil